به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، شاخص کل بورس علی رغم شروع خوب در معاملات امروز، با ثبت ۲۴ هزار و ۲۹۸ واحد کاهش به کار خود پایان داد. با توجه به شرایط بازار سرمایه باید دید ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۲۳ هزار […]

به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، شاخص کل بورس علی رغم شروع خوب در معاملات امروز، با ثبت ۲۴ هزار و ۲۹۸ واحد کاهش به کار خود پایان داد. با توجه به شرایط بازار سرمایه باید دید ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۲۳ هزار تومانی با افتی ۲۱۰ هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

بر این اساس ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش نیز بیش از ۶۳ هزار تومان افت داشت و به ۵ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان کاهش یافت.

بیشتر بخوانید:
ارزش روز دارایکم به زیر ۴ میلیون تومان رسید
درخواست تشکیل صندوق دارا دوم ثبت شد/ زمان اجرا بر عهده سازمان بورس
سقوط آزاد شاخص کل بورس تهران به زیر کانال ۲ میلیون واحد

ارزش سبد سهام عدالت در حالی بیش از یک درصد کاهش یافته که امروز در جریان معاملات بازار سهام شاخص کل افتی ۱٫۲ درصدی را تجربه کرد.

ارزش روز سهام عدالت در حالی با کاهش همراه بوده که در روزهای اخیر بازار سهام با حواشی و هیجانات مختلفی همراه بوده که اکثریت سهم ها را در برگرفته است. با این حال باید دید در هفته آتی چه شرایطی در بازار سرمایه ایجاد می شود.