به گزارش شهر بورس به نقل از تجارت‌نیوز، امروز بازار سهام در نیمه اول معاملات با روندی مثبت و صعودی کار خودش را آغاز کرد اما در نیمه دوم بازار شاخص کل بورس با ۱۰ هزار واحد منفی و ۰٫۸۷ درصد افت به کار خودش پایان داد و در کانال یک میلیون و ۲۴۶ هزار […]

به گزارش شهر بورس به نقل از تجارت‌نیوز، امروز بازار سهام در نیمه اول معاملات با روندی مثبت و صعودی کار خودش را آغاز کرد اما در نیمه دوم بازار شاخص کل بورس با ۱۰ هزار واحد منفی و ۰٫۸۷ درصد افت به کار خودش پایان داد و در کانال یک میلیون و ۲۴۶ هزار واحد قرار گرفت. همچنین امروز ارزش معاملات بورس به پنج هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص کل هم‌وزن هم امروز ۰٫۳۵ درصد افت و ۱۳۳۰ واحد منفی در محدوده ۳۸۲ هزار واحد قرار گرفت. امروز نمادهای «فولاد»، «شستا» و «فملی» که هفته گذشته با تاثیری مثبت بر روی شاخص کل بورس بودند امروز روند بازار را منفی کردند.

در پایان بازار امروز ۱۸۴ نماد در صف فروش قفل بودند ۶۹ نماد هم در صف خرید قرار گرفتند. بیشترین حجم معاملات در بازار امروز برای «کرمان»، «خودرو» و «خساپا» ثبت شد.

ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به حدود ۶هزار و ۱۹۰میلیارد تومان رسید. بیش از ۳۴۵ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی در بازار اتفاق افتاد.