به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با تجارت‌نیوز در پاسخ به این سوال که ” بورس فردا چه می شود؟ “، بازار فردا را بازاری مثبت پیش‌بینی کرد و گفت: سهم‌های ارزش محور به کف قیمت خود رسیده‌اند و صف خرید تشکیل دادند، پس در نتیجه احتمالا فردا […]

به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با تجارت‌نیوز در پاسخ به این سوال که ” بورس فردا چه می شود؟ “، بازار فردا را بازاری مثبت پیش‌بینی کرد و گفت: سهم‌های ارزش محور به کف قیمت خود رسیده‌اند و صف خرید تشکیل دادند، پس در نتیجه احتمالا فردا بازار متعادل و مثبتی را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: چون بازار سهام در پنج روز کاری اخیر حدود ۱۴ درصد افت ارزش داشته نباید انتظار داشته باشیم بازار به سرعت به سقف قبلی خود برگردد.

بیشتر بخوانید:
بورس بر قیمت مسکن چه تاثیری دارد؟
شاخص بورس به مدار صعود برگشت/ ارزش معاملات ۶۷ درصد بیشتر شد
ادامه سقوط آزاد بورس تهران/ رکورد افت شاخص باز هم شکسته شد

نصیرزاده گفت: بازار امروز بازار خوبی بود، صف‌های فروش جمع شدند و حجم معاملات نسبت به روزهای اخیر بیشتر شد و این باعث امیدواری است.

این کارشناس بازار سرمایه در پایان سخنان خود  در خصوص اینکه بورس فردا چه می شود؟ خاطرنشان کرد: من نگاهم به بازار برای روزهای آینده مثبت است و به نظرم بازار سهام اصلاح اصلی خود را انجام داده است، همچنین علاوه بر کم شدن فشار روانی بازار فضای معاملاتی نیز بهتر خواهد شد و شرایطی متعادل و رو به مثبت خواهیم داشت.