به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، بازار بورس تهران در روزهای اخیر با اصلاح شدیدی مواجه شده است. در این راستا، امروز نیز بزرگ ترین افت تاریخ بورس رقم خورد و شاخص کل در یک قدمی از دست دادن حمایت یک میلیون و 900 هزار واحد قرار گرفت. بیشتر بخوانید: بزرگ ترین افت تاریخ بورس […]

به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، بازار بورس تهران در روزهای اخیر با اصلاح شدیدی مواجه شده است.

در این راستا، امروز نیز بزرگ ترین افت تاریخ بورس رقم خورد و شاخص کل در یک قدمی از دست دادن حمایت یک میلیون و 900 هزار واحد قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:
بزرگ ترین افت تاریخ بورس رقم خورد/ رکوردزنی منفی شاخص کل

در این راستا، برخی از اخبار از ایجاد تحرکات برای بازگشت دوباره بازار سرمایه حکایت دارند.

بورس نیوز گزارش داده که «شنیده شده که شورای عالی بورس به‌ همراه حقوقی‌ های بزرگ و حتی بانکی‌ ها امروز در گعده‌ نشینی قرار هست سمت‌ و سوی بازار را پس از ریزش‌ های این چند روز، در دست بگیرند»

بیشتر بخوانید:
سقوط ۶۱ هزار واحدی شاخص کل در روز خونین بورس تهران

همچنین برخی دیگر از منابع دیگر نیز از جلسات متعدد در وزارت اقتصاد با مشارکت حقوقی ها و برخی بانک ها در جهت کمک به بازار حکایت می کنند.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا نهادهای متولی در روزهای آینده به حمایت از بازار خواهند پرداخت یا همچنان روند نزولی ادامه دار خواهد بود.

بازار بورس تهران پس از انتشار اخبار مربوط به منتفی شدن عرضه دارا دوم و حواشی پیرامون آن وارد فاز اصلاحی شد که این فاز اصلاحی همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:
بزرگ ترین افت تاریخ بورس رقم خورد/ رکوردزنی منفی شاخص کل