به گزارش شهر بورس، بازار سهام در جریان معاملات امروز با افت شاخص همراه بود. حدود ۳۱۰ نماد در بورس امروز با روند نزولی همراه بودند و تنها ۱۸ نماد در بورس امروز روند مثبتی را ثبت کردند. حجم و ارزش معاملات همجنان در حالت رکود به سر می‌برد. حقوقی‌ها امروز بیش از ۴۹۰ میلیارد […]

به گزارش شهر بورس، بازار سهام در جریان معاملات امروز با افت شاخص همراه بود. حدود ۳۱۰ نماد در بورس امروز با روند نزولی همراه بودند و تنها ۱۸ نماد در بورس امروز روند مثبتی را ثبت کردند. حجم و ارزش معاملات همجنان در حالت رکود به سر می‌برد. حقوقی‌ها امروز بیش از ۴۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

گزارش بورس امروز 28 فروردین

نمادهای خساپا، خودرو و خگستر بیش‌ترین حجم عرضه و نماد سپاس و ثبهساز بیش‌ترین حجم تقاضا را در جریان معاملات امروز بازار سهام ثبت کردند. بیش‌ترین تاثیر منفی در بازار را نمادهای فولاد، فملی و شستا داشتند.

گزارش بورس امروز 28 فروردین

نمادهای «فملی»، «اپال»، «سیتا»، «بوعلی»، «ساراب»، «شستا» و «وبملت» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نمادهای «بگیلان»، «آریا»، «بپاس»، «غگیلا»، «بپیوند»، «صبا» و «تسه» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند. نمادهای وبملت، وبصادر و فملی بیش‌ترین حجم خریدار حقوقی را داشتند.

 

بیشتر بخوانید: پیش‌گشایش بورس امروز 28 فروردین 1400