به گزارش شهر بورس، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس بعد از چند روز منفی، رشدی ۰٫۵ درصدی را تجربه کرد. این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن نیز تقریبا ثابت ماند. در معاملات امروز که رکورد ارزش معاملات خرد بازار در ۸ روز معاملاتی اخیر شکسته شد، ارزش معاملات بورس […]

به گزارش شهر بورس، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس بعد از چند روز منفی، رشدی ۰٫۵ درصدی را تجربه کرد. این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن نیز تقریبا ثابت ماند.

در معاملات امروز که رکورد ارزش معاملات خرد بازار در ۸ روز معاملاتی اخیر شکسته شد، ارزش معاملات بورس بیش از ۷ هزار میلیارد تومان بود. این در حالی بود که فروش اوراق دولتی امروز نیز ادامه پیدا کرد و ارزش معاملات فرابورس نیز از مرز ۱۶ هزار میلیارد تومان عبور کرد.

در بازار امروز، نمادهای فولادی و پالایشی با افزایش تقاضا مواجه شدند و سه نماد فولاد، وغدیر و فخوز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز همچنین فملی با معاملات منفی خود تاثیر منفی ۵۵۰ واحدی بر شاخص داشت.

امروز همچنین نماد شبندر در حالی با صف خرید به کار خود پایان داد که خبر افزایش سرمایه ۳۹۱ درصدی شبندر موجب افزایش تقاضای این نماد پالایشی شد.

در معاملات امروز گروه دارویی، فراورده‌های نفتی و کانه‌‌های فلزی بیشترین ارزش معاملات بازار را به نام خود ثبت کردند. این در حالی بود که بر اساس اخبار منتشر شده دامنه نوسان نامتقارن فعلا متوقف نمی‌شود.

منبع: تجارت‌نیوز