له گزارش شهر بورس، این هفته سکه با ۴۱۳ هزار تومان کاهش، طلا با ۳۱ هزار تومان ریزش و دلار با ۴۵۴ تومان افت، به ترتیب بیشترین زیان را برای دارندگان خود برجای گذاشتند این درحالی بود که برخلاف انتظارات بورس ۲٫۷ درصد بازدهی مثبت به ثبت رساند. بورس بورس تنها بازار سودده در هفته جاری […]

له گزارش شهر بورس، این هفته سکه با ۴۱۳ هزار تومان کاهش، طلا با ۳۱ هزار تومان ریزش و دلار با ۴۵۴ تومان افت، به ترتیب بیشترین زیان را برای دارندگان خود برجای گذاشتند این درحالی بود که برخلاف انتظارات بورس ۲٫۷ درصد بازدهی مثبت به ثبت رساند.

بورس

بورس تنها بازار سودده در هفته جاری بوده است. شاخص کل  بازار سهام  این هفته بیش از ۳۲ هزار واحد معادل ۲٫۷ درصد رشد کرد.

براساس گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار شاخص کل این بازار در پایان هفته منتهی به۱۳ اسفند در سطح یک میلیون و۱۷۷ هزار و ۹۱۶ واحدی قرار داشت، اما با رشدی که در این هفته تجربه کرد، روی سطح یک میلیون و ۲۱۰ هزار  و ۱۴۶ واحدی ایستاد.

دلار

اسکناس آمریکایی در صرافی ملی این هفته ۴۵۱ تومان کاهش قیمت داشت.

دلار در پایان هفته دوم اسفند ماه،  ۲۴ هزار و ۶۶۱ تومان قیمت داشت اما با افت ۱٫۸ درصدی در پایان این هفته با نرخ ۲۴ هزار و ۲۰۷ تومان به ثبت رسید.

 

 

سکه

سکه امامی این هفته با افتی ۳٫۸ درصدی پرچم‌دار ریزش شده است.

قیمت هر سکه طی هفته جاری از ۱۰ میلیون و ۸۱۲ هزار تومان به ۱۰ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسیده است. این یعنی ۴۱۳ هزار تومان کاهش قیمت طی یک هفته!

طلا

سرمایه‌گذاران در بازار طلا این هفته بیشترین زیان را متحمل شدند، البته بعد از سرمایه‌گذاران در بازار سکه.

هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۴ اسفند ماه یک میلیون و ۵۲ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت داشت. با کاهشی ۳۱ هزار تومانی، در حال حاضر هر گرم از این فلز گرانبها به نرخ یک میلیون و ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

در واقع سرمایه‌گذاران بازار طلا سومین هفته اسفندماه را با ۲٫۹درصد بازدهی منفی به پایان رساندند.

منبع: تجارت‌نیوز