به گزارش شهر بورس، در معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی ۱٫۸۷ درصدی و قرار گرفتن در آستانه سطح یک میلیون و ۲۳۰ هزار واحدی به کار خود خاتمه داد. امروز همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز عملکردی مثبت داشت و توانست ۰٫۳۴ درصد نسبت به روز چهارشنبه رشد کند، اما حاشیه‌های […]

به گزارش شهر بورس، در معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی ۱٫۸۷ درصدی و قرار گرفتن در آستانه سطح یک میلیون و ۲۳۰ هزار واحدی به کار خود خاتمه داد. امروز همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز عملکردی مثبت داشت و توانست ۰٫۳۴ درصد نسبت به روز چهارشنبه رشد کند، اما حاشیه‌های امروز بورس ۲۳ اسفند چه بود؟

در بازار امروز، ارزش کل معاملات بورس تهران بیش از ۸ هزار میلیارد تومان بود که سه صندوق پالایش، امین یکم و دارا یکم بیش از سایر نمادهای بورس معامله شدند.

امروز همچنین روز شاخص‌سازان بود به طوری که اکثر نمادهای بزرگ بازار در محدوده مثبت معاملا شدند و سه نماد فارس، کچاد و فولاد بیشترین تاثیر مثبت را به نام خود ثبت کردند. البته نماد فولاد به دلیل برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده در پایان معاملات امروز بسته شد.

از جمله دیگر حاشیه‌های امروز بورس ۲۳ اسفند می توان گفت که در میان گروه‌های مختلف صنعت نیز گروه فراورده‌های نفتی بیش از سایر گروه‌ها معامله شد و خودرویی‌ها و بانکی‌ها نیز مورد استقبال سهامداران قرار گرفتند.

منبع: تجارت‌نیوز