به گزارش شهر بورس، در معاملات امروز (۲۴ اسفند) بازار سهام، روند صعودی شاخص همچون روز گذشته ادامه دارد. با گذشت نیم ساعت از شروع معاملات، با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز، شاخص بازار حدود ۸ هزار واحد رشد و از یک میلیون و ۲۳۰ واحد عبور کرد. نمادهایی همچون کچاد، فارس، فملی و خودرو […]

به گزارش شهر بورس، در معاملات امروز (۲۴ اسفند) بازار سهام، روند صعودی شاخص همچون روز گذشته ادامه دارد. با گذشت نیم ساعت از شروع معاملات، با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز، شاخص بازار حدود ۸ هزار واحد رشد و از یک میلیون و ۲۳۰ واحد عبور کرد.

نمادهایی همچون کچاد، فارس، فملی و خودرو مثل روزهای گذشته با افزایش تقاضا، بیشترین تاثر مثبت در حرکت شاخص را دارند. اما نکته قابل توجه آن است که با وجود این، حدود ۲۰۰ نماد در بورس قفل در صف فروش هستند.

 

 

حجم معاملات نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده و باید دید روند افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز ادامه‌دار است یا خیر؟ با توجه به حمایت حقوقی‌ها از نمادهای بزرگ و افزایش حجم معاملات احتمال دارد برخی از نمادهای کوچک‌تر از صف‌های فروش کمی فاصله بگیرند و به روند تعادلی برسند.

برخی از کارشناسان معتقدند بازار به سمت عبور از شاخص یک میلیون و ۲۷۰ هزار حرکت کرده و احتمالا این روند صعودی در هفته پایانی سال ۹۹ ادامه‌دار باشد.

منبع: تجارت‌نیوز