به گزارش شهر بورس، بازار سهام با یک روند صعودی با گذشت کم‌تر از یک ساعت از معاملات امروز (۲۶ اسفند) ۱۳ هزار واحد رشد کرد. شاخص‌سازها همچون روزهای گذشته با حمایت همراه بودند و برخی از نمادهای کوچک با افزایش حجم معاملات همراه بودند. حجم عرضه و تقاضا در چند روز گذشته افزایش پیدا […]

به گزارش شهر بورس، بازار سهام با یک روند صعودی با گذشت کم‌تر از یک ساعت از معاملات امروز (۲۶ اسفند) ۱۳ هزار واحد رشد کرد. شاخص‌سازها همچون روزهای گذشته با حمایت همراه بودند و برخی از نمادهای کوچک با افزایش حجم معاملات همراه بودند.

حجم عرضه و تقاضا در چند روز گذشته افزایش پیدا کرده است و روند شاخص صعودی است. به عقیده کارشناسان بازار یک مقاومتی را پشت سر گذاشته و به سمت صعود شاخص و احتمالا عبور از کانال یک میلیون و ۲۷۰ در حال حرکت است.

کارشناسان بازار سرمایه بر این عقیده هستند که اگر حمایت حقوقی‌ها ادامه‌دار باشد و از طرفی صف‌های فروش نمادهای کوچک کمتر شود، روند تعادلی رفته رفته به بازار برمی‌گردد.

 

 

حمایت‌ها از شاخص‌سازان ادامه دارد و نمادهایی همچون فارس و فملی که در روزهای گذشته روند مثبت خوبی را ثبت کردند همچنان جز نمادهای موثر در روند شاخص هستند. و از طرفی در جریان معاملات امروز برخی از نمادهای کوچک از قفل در صف فروش بودن فاصله گرفتند و روند تعادلی در معاملات آن‌ها برگشته است.

 

منبع: تجارت‌نیوز