به گزارش شهر بورس، بازار سهام در جریان معاملات امروز  با افت شاخص همراه بود و روند نزولی فروردین ۱۴۰۰ را در اولین روز هفته سوم ادامه داد. همچنین بخوانید: مالیات دو برابری مسکن برای مالکانی که بیش از 5 واحد مسکونی دارند شاخص بازار در پایان معاملات حدود ۹ هزار واحد افت کرد. در […]

به گزارش شهر بورس، بازار سهام در جریان معاملات امروز  با افت شاخص همراه بود و روند نزولی فروردین ۱۴۰۰ را در اولین روز هفته سوم ادامه داد.

شاخص بازار در پایان معاملات حدود ۹ هزار واحد افت کرد. در کنار افت شاخص بازار در جریان معاملات امروز، ارزش معاملات و حجم معاملات روند نوزلی داشتند. حجم معاملات به ۲ هزار میلیارد تومان هم نرسید و بر همین اساس بسیاری از نمادها قفل در صف فروش بودند. شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز به یک میلیون و ۲۴۰ هزار رسید.

 

 

همچنین نمادهای خودرویی و بانکی بیش‌ترین حجم عرضه را در معاملات امروز ثبت کردند. اما نمادهای فولاد، فملی و شستا بیش‌ترین تاثیر منفی در روند نزولی شاخص بازار را  داشتند.

 

 

نمادهای سپاس، دامین و امینیکم بیش‌ترین حجم تقاضا و نمادهای خساپا، وتجارت و خودرو که از نمادهای بزرگ بازار و عضو سبد سهام عدالت هستند، بیش‌ترین حجم عرضه را در معاملات امروز را ثبت کردند.

منبع: تجارت‌نیوز