به گزارش شهر بورس، در پایان معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۵ درصدی در نهایت در سطح یک میلیون و ۲۴۳ هزار و ۵۸۳ واحدی آرام گرفت. این در حالی بود که افت شاخص کل هم‌وزن نیز در این هفته ۰٫۶ درصد بود و رکوردهای منفی یکی پس از دیگری […]

به گزارش شهر بورس، در پایان معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۵ درصدی در نهایت در سطح یک میلیون و ۲۴۳ هزار و ۵۸۳ واحدی آرام گرفت. این در حالی بود که افت شاخص کل هم‌وزن نیز در این هفته ۰٫۶ درصد بود و رکوردهای منفی یکی پس از دیگری برای بورس ادامه داشت.

در معاملات این هفته که با یک روز مثبت همراه بود، ارزش کل معاملات هفتگی به بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد کاهش داشت تا رکورد منفی دیگری در خصوص ارزش معاملات هفتگی به ثبت برسد.

در این هفته سه گروه فراورده نفتی، فلزات اساسی و دارویی بیش از سایر گروه‌های بازار مورد توجه بازار بودند و دو صندوق دولتی پالایشی و دارا یکم در کنار نماد دارویی برکت نیز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

در این هفته که رکوردهای منفی یکی پس از دیگری ادامه داشت خبر افزایش سرمایه برخی از نمادها در کدال منتشر شد که نماد ومدیر یکی از آنها بود.