به گزازش شهر بورس، بازار خودرو در چند سال گذشته با افزایش قیمت زیادی همراه بود. تعداد زیادی از خودروها به محدوده قیمتی نیم میلیارد تومان نزدیک‌تر شدند. بنابراین بسیاری از افراد به دلیل قیما مناسب‌تر برای خرید خودرو به سمت بازارهای خودروهای کارکرده می‌روند. یک خودرو ۲۰۶ هم‌قیمت یک خانه ۴۰ متری در پرند! […]

به گزازش شهر بورس، بازار خودرو در چند سال گذشته با افزایش قیمت زیادی همراه بود. تعداد زیادی از خودروها به محدوده قیمتی نیم میلیارد تومان نزدیک‌تر شدند. بنابراین بسیاری از افراد به دلیل قیما مناسب‌تر برای خرید خودرو به سمت بازارهای خودروهای کارکرده می‌روند.

یک خودرو ۲۰۶ هم‌قیمت یک خانه ۴۰ متری در پرند!

با توجه به داده‌های موجود بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی از ۱۴ خودروی کارکرده در محدوده قیمتی ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون به دست آمده است.

ارزان‌ترین خودروی این لیست، ام‌وی‌ام ۳۱۵ هاچبک با قیمت ۲۰۶ میلیون تومان است.

بعد از خودروی ام‌وی‌ام ۳۱۵، برلیانس h230 با قیمت ۲۰۷ میلیون تومان است.

گران‌ترین خودروها در این لیست، دانگ فنگ h30  با قیمت ۲۸۶ میلیون تومان و خودوری دنا پلاس ۱۷۰۰سی‌سی دنده‌ای با قیمت ۲۸۱ میلیون تومان است.

در جدول زیر، لیست خودروهای کارکرده در محدوده قیمتی ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.(این آمار برای ماشین‌های مدل ۱۳۹۷ به بعد است.) (قیمت‌ها مربوط به خودروهای با کارکرد بیشتر از ۱۰هزار کیلومتر است.)

منبع: تجارت‌نیوز