به گزارش شهر بورس، نخستین قرعه‌کشی هم‌زمان طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا (یکشنبه، ۹ خردادماه) در سایت رسمی این گروه (اینجا) منتشر خواهد شد. در این مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ شامل […]

به گزارش شهر بورس، نخستین قرعه‌کشی هم‌زمان طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا (یکشنبه، ۹ خردادماه) در سایت رسمی این گروه (اینجا) منتشر خواهد شد.

در این مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ شامل سایپا۱۵۱(وانت پراید)، تیبا۲، کوییک دنده‌ای و کوییک.آر  با حضور نهادهای نظارتی و مسوولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده سایپا ۲۸۶ هزار و ۴۷۳ نفر شرکت کردند که ۲۸۱ هزار و ۴۵۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۲۴ هزار خودرو بود و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه‌کشی باشد ۴۸ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شدند.

در این طرح پنج هزار دستگاه خودرو تیبا ۲ عرضه شد. علاوه بر این یک‌هزار دستگاه وانت پراید، ۱۳ هزار دستگاه کوییک دنده‌ای و پنج‌هزار دستگاه کوییک.آر عرضه شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح فروش فوق‌العاده پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام‌کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، نارنجی‌پوشان جاده مخصوص به عنوان دومین خودروساز بزرگ کشور موفق به تولید ۴۸ هزار و ۵۶۰ دستگاه خودرو در دو ماهه امسال شدند شامل ۴۲ هزار و ۷۵۷ دستگاه خودرو در خانواده تیبا، سه هزار و ۶۲۶ دستگاه سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) و دو هزار و ۱۷۷ دستگاه شاهین بود.

این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۱۲.۰۶ درصدی نشان می‌دهد.

منبع: ایرنا