به گزارش شهر بورس به نقل از تجارت‌نیوز، بازار سهام روز گذشته توانست با بازدهی مثبت به کار خودش پایان دهد و در سومین روز معاملاتی هفته جاری شاخص کل با تحرکات صعودی خود به محدوده یک میلیون و ۲۵۴ هزار واحد برسد. باید ببینیم امروز کدال چه سیگنال‌های مهمی را به بازار سهام می‌دهد. […]

به گزارش شهر بورس به نقل از تجارت‌نیوز، بازار سهام روز گذشته توانست با بازدهی مثبت به کار خودش پایان دهد و در سومین روز معاملاتی هفته جاری شاخص کل با تحرکات صعودی خود به محدوده یک میلیون و ۲۵۴ هزار واحد برسد. باید ببینیم امروز کدال چه سیگنال‌های مهمی را به بازار سهام می‌دهد.

_ روز گذشته خبر افزایش سرمایه ۱۱۷۲ درصدی شستا از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها تایید و در سایت کدال منتشر شد.

_ «ومعادن» در مجمع عمومی عادی سالیانه خود  با سود انباشته ۵۴۶۴ میلیارد تومان به ازای هر سهم ۶۰۰ ریال سود نقدی بین سهامداران خود تقسیم کرد.

_ گروه صنعتی و معدنی امیر (وامیر) زمان برگزاری مجمع خود را در تاریخ ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۰ در محل بلوار نلسون ماندلا- خیابان گلفام، پلاک ۱۰ طبقه چهارم اعلام کرد.

_ شرکت مالی مس ایران (فملی) از پرداخت سود سهامداران حقیقی دارای کد سجام هستند از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه در تاریخ ۱۷ مرداد خبر داد همچنین سود سهامدارانی که کد سجام ندارند و سهامداران حقیقی که مطالبات سنوات گذشه خود رادریافت نکرده‌اند از تاریخ ۱۷ مرداد از طریق شعب بانک تجارتدر سراسر کشور پرداخت می‌شود.

_بانک پارسیان از لغو مجمع خود در تاریخ ۱۶ تیر ماه خبر داد.