معاون درآمد سازمان امور مالیاتی،آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری را ۳۱ ماه جاری اعلام کرد.

به گزارش شهر بورس به نقل از بورس پرس،‌ معاون درآمد سازمان امور مالیاتی،آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری را ۳۱ ماه جاری اعلام کرد.

محمد مسیحی درباره آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری گفت: بر اساس  مصوبه ستاد کرونا،مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تا پایان مرداد ماه تمدید شده است.کلیه مهلت های رسیدگی سنوات قبل که انقضای آن ها از 31 تیر تا 31 شهریور سال جاری است به مدت یک ماه تمدید می شود.

وی افزود: برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی،مشروط به ارائه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است.لذا فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر و یا هر نوع تسهیلات دیگر باید اظهارنامه مالیاتی را تا پایان ماه جاری به صورت الکترونیکی از طریق درگاه WWW.INTAMEDIA.IR  ارسال و مالیات را پرداخت کنند.

مسیحی ادامه داد: مؤدیان در صورت عدم پرداخت مالیات و عدم تسلیم اظهارنامه مالیاتی در مهلت مقرر، مشمول جرایم قانونی خواهند شد.

  • نویسنده : محمد مصدری
  • منبع خبر : بورس پرس